مرکز تخصصی زبان هیراد با کادر آموزشی مجرب و آزموده خود و نیز آموزش دوره های تخصصی زبان انگلیسی سعی در آموزش کلیه ی دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی همراه با کتاب های آموزشی و کمک آموزشی انحصاری در مناسب ترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و به صورت کاربردی نموده است. سال 1385 هیراد فعالیت آموزشی در زمینه دوره های مختلف زبان انگلیسی را آغاز نموده است. این مؤسسه با نام مرکز تخصصی زبان هیراد همواره کوشیده است تا از هدف خود که ارتقاء دانش زبان انگلیسی زبان آموزان خود می باشد،‌ دور نشده و پیوسته ...

معرفی مرکز تخصصی زبان هیرادآموزش زبان انگلیسی,خدمات آموزشی هیراد,مرکز تخصصی زبان هیراد

 
مرکز تخصصی زبان هیراد با کادر آموزشی مجرب و آزموده خود و نیز آموزش دوره های تخصصی زبان انگلیسی سعی در آموزش کلیه ی دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی همراه با کتاب های آموزشی و کمک آموزشی انحصاری در مناسب ترین زمان ممکن، با بهترین کیفیت و به صورت کاربردی نموده است.


سال 1385 هیراد فعالیت آموزشی در زمینه دوره های مختلف زبان انگلیسی را آغاز نموده است. این مؤسسه با نام مرکز تخصصی زبان هیراد همواره کوشیده است تا از هدف خود که ارتقاء دانش زبان انگلیسی زبان آموزان خود می باشد،‌ دور نشده و پیوسته با بکارگیری روش های علمی و مدرن و انتخاب روی کرد نگرش سیستمی در فرآیند آموزش  (Systematic Approach)،‌ حرکت آموزشی خود را با توجه به توانایی  ها و نیازهای زبان آموزان ادامه دهد.

 

آموزش زبان انگلیسی,خدمات آموزشی هیراد,مرکز تخصصی زبان هیراد

 
مرکز تخصصی زبان هیراد با دو شعبه متمرکز در شهر تهران،‌ با کادر آموزشی نخبه و گروه اجرایی حرفه ای و کارآزموده،‌ با ارائه خدمات متنوع آموزشی،‌ پذیرای تعداد زیادی از زبان آموزان در قالب کلاس های گروهی،‌ نیمه خصوصی و خصوصی، دوره های پیشرفته سازمانی و همچنین بسته های خودآموز انگلیسی می باشد و در این راه موفق به کسب رکوردها و تجربیات افتخارآمیز بینظیر در عرصه آموزش زبان انگلیسی شده است.
 
اهم دوره های آموزشی هیراد شامل آموزش عمومی زبان انگلیسی در قالب کلاس های مکالمه ترمیک انگلیسی (Conversation) به صورت عادی، آخر هفته-ها و فشرده برای گروه سنی کودکان با سیستم آموزشی (Let’s Go – 4th Edition)، نوجوانان با سیستم آموزشی (Four Corners) و بزرگسالان با سیستم آموزشی (American English File – 2nd Edition)‌ و کلاس های آموزش مهارتی زبان عمومی انگلیسی شامل لغات کاربردی (Vocabulary)، آیین نگارش انگلیسی (General Writing) و کلاس های بحث آزاد انگلیسی (General Speaking – Free Discussion) و برگزاری دوره های ویژه ایام تعطیلات نوروز به صورت مرتب و برنامه¬ریزی شده و همچنین دوره های تخصصی آموزش زبان انگلیسی شامل دوره پیش نیاز آزمون های IELTS و TOEFL iBT (PRE IELTS & TOEFL) و دوره های آماده سازی آزمون های بین المللی زبان انگلیسی شامل IELTS، TOEFL iBT، GRE، GMAT، SAT، BEC و آزمون های زبان انگلیسی کشوری شامل TOLIMO، MSRT (MCHE)، MHLE، TOEFL EPT و  برگزاری دوره های آموزش انگلیسی در فضای کسب و کار (Business English Course (BEC)) به صورت حرفه ای و انحصاری و همچنین برگزاری دوره های آموزش روش های تدریس (TTC) می باشد.
 

آموزش زبان انگلیسی,خدمات آموزشی هیراد,مرکز تخصصی زبان هیراد

 
در ادامه هیراد با ارائه دوره های آموزشی در قالب بسته های خودآموز انگلیسی و همچنین برگزاری دوره های آموزش مجازی انگلیسی (Virtual Training Course (E-Learning)) نیز به ارائه خدمات به زبان آموزان گرامی می-پردازد.


برگزاری سیمنارهای آموزشی کوتاه مدت با اهداف ویژه (English Seminar) نیز از دیگر خدمات آموزشی هیراد می باشد.


مرکز تخصصی زبان هیراد با تجربه برگزاری دوره های آموزش سازمانی برای بیش از 30 سازمان بزرگ و معتبر در سطح کشور، اساساً در بین تمامی برندهای آموزش زبان انگلیسی از این منظر رتبه اول را در آموزش سازمانی زبان انگلیسی داشته و دارد و همواره دپارتمان آموزش سازمانی هیراد در حال توسعه گستره خدمات آموزشی خود به شرکت ها، سازمان ها، دانشگاه ها و مراکز دولتی و خصوصی می باشد.


برای کسب درباره دوره Ielts، آزمون آیلتس، کلاس آیلتس به وبسایت زیر مراجعه کنید.
www.hiradenglish.com

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه