همه انسان ها تا حدی می‌دانند كه خیانت كار درست و پسندیده ای نیست و از ابتدا اكثر آنها حتی فكر خیانت را هـم به سـر خطور نـمی دهند ولـی زندگی و حقیقت تلخ تر از این حرف هاست..!؟؟

برترین ها: همه انسان ها تا حدی می‌دانند که خیانت کار درست و پسندیده ای نیست و از ابتدا اکثر آنها حتی فکر خیانت را هـم به سـر خطور نـمی دهند ولـی زندگی و حقیقت تلخ تر از این حرف هاست..!؟؟

کاربران گرامی، بهترین جمله از این متن یا جملات دیگری درباره خیانت را که به نظرتان زیباست را انتخاب کنید و در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!

جملات قصار درباره «خیانت»

- هرگز تردیدی به خود راه ندادم که همه بر من خیانت می کنند و باز هر بار هم که خیانت می کردند غرق در شگفت می شدم. (فرناندو پسوا)

- ایراد، خیانت، سوءظنی شادمانه و میل به تمسخر، همگی نشانی از سلامت است و هر امر بی قید و شرطی، نشانی از بیماری. (نیچه)

- در وجود هر یک از ما خائنی بنام خودخواهی وجود دارد که فقط در برابر تملق و چاپلوسی نرم می شود. (پل والری)

- اگر کسی یک بار به تو خیانت کرد، این اشتباه او است و اگر کسی دوبار به تو خیانت کرد، این اشتباه تو است. (دالایی لاما)

- نخستین خیانت، جبران ناپذیر است و از طریق واکنش زنجیره ای، خیانت های دیگری را بر می انگیزد که هر کدام از آنها ما را بیش از پیش از خیانت پیشین دور می کند. (میلان کوندرا)

- از زمان کودکی، پدر و آموزگار مدرسه برای ما تکرار می کنند که خیانت، نفرت انگیزترین چیزی است که می توان تصور کرد. اما خیانت کردن چیست؟ خیانت، از صف خارج شدن و به سوی نامعلوم رفتن است. (میلان کوندرا)

- نفرین بر او که با بدکاری که به اندرز خواهی آمده همدستی کند. زیرا هم رأیی با بدکار مایه ی رسوایی و گوش دادن به دروغ، خیانت است. (جبران خلیل جبران)

- بدترین چیز در زندگی، هراس در میدان جنگ و خیانت به دوست است. (اسکار وایلد)

- تردیدها به ما خیانت می کنند، ما را از تلاش به دور می سازند و از پیروزی هایی که به احتمال زیاد نصیب ما خواهد شد محروم می سازند. (ویلیام شکسپیر)

- اگر به فردی که سابقه‌ی خیانت کاری دارد، راه دادید، بسیار مراقب باشید که جایتان را نگیرد. (جفری کروکشنک)

- تردیدهای ما خائنانی هستند که با ایجاد ترس در درونمان، ما را از تلاش باز می دارند و در نتیجه، سبب می شوند که نتایج دلخواه را به دست نیاوریم. (ویلیام شکسپیر)

- شترها خائن هستند؛ هزاران کیلومتر راه می روند، بدون اینکه هیچ نشانه ای از خستگی در آنها نمایان شود. سپس ناگهان به زانو درمی آیند و می میرند. اسبها کم کم خسته می شوند و همیشه می دانی چقدر از آنها توقع داشته باشی و چه زمانی ممکن است بمیرند. (پائولو کوئیلو)

- نتیجه ی فریب و ریاکاری، ناامیدی و اندوه؛ و راه خیانتکاران، بسیار دشوار است. (فلورانس اسکاول شین)

برترین ها: کاربران گرامی، بهترین جمله از این متن یا جملات دیگری درباره خیانت را که به نظرتان زیباست را انتخاب ��نید و در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید!
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه